TEPELNÉ ČERPADLO
DOKONALÉ RIEŠENIE!

Úspora prevádzkových nákladov a udržiavanie optimálneho komfortu, účinná prevádzka za každých podmienok.
Výhody nízkoteplotného
systému
Úspora prevádzkových nákladov a udržiavanie optimálneho komfortu
Dokonalé riešenie pre nové budovy a nízkoenergetické domy
Kompaktné riešenie s prípravou teplej pitnej vody
3 systémy v jednom
Systém s vysokou účinnosťou
ÚSPORA PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV A UDRŽIAVANIE OPTIMÁLNEHO KOMFORTU
Pokročilá technológia systému ponúka veľké úspory nákladov aj komfortnú izbovú teplotu. Ako? Zosúladením výkonu s požiadavkami pomocou energeticky najúčinnejších komponentov a riadením výkonu s inteligentným ovládaním.
DOKONALÉ RIEŠENIE PRE NOVÉ BUDOVY A NÍZKOENERGETICKÉ DOMY
Staviate nový dom? Zlepšujete energetickú účinnosť svojho terajšieho domu? Systém je ideálnym riešením. V jednom systéme, ktorý poskytuje maximálny komfort počas celého roka, nájdete vykurovanie, chladenie aj prípravu teplej pitnej vody.
KOMPAKTNÉ RIEŠENIE S PRÍPRAVOU TEPLEJ PITNEJ VODY
Ak hľadáte riešenie typu všetko v jednom, náš systém má odpoveď. Samostatne stojaca vnútorná jednotka kombinuje vykurovanie a chladenie s prípravou teplej pitnej vody. Kompaktná jednotka zaberie malú plochu, ale ponúka veľké výhody.
3 SYSTÉMY V 1: VYKUROVANIE, CHLADENIE A PRÍPRAVA TEPLEJ PITNEJ VODY
Je to komplexný systém vykurovania a prípravy teplej pitnej vody s možnosťou chladenia. S technológiou tepelného čerpadla predstavuje flexibilnú a úspornú alternatívu ku kotlom na fosílne palivá. Vlastná energetická účinnosť systému z neho robí ideálne riešenie na zníženie spotreby energie a emisií CO2 .
SYSTÉM S VYSOKOU ÚČINNOSŤOU
Systém môže vykurovať váš domov až 5-krát účinnejšie ako tradičný vykurovací systém využívajúci fosílne palivá alebo elektrickú energiu. Využitím tepla vo vonkajšom vzduchu systém spotrebuje oveľa menej energie, pričom vy si neustále môžete vychutnávať stabilný a príjemný komfort. Taktiež požiadavky na údržbu sú minimálne, takže prevádzkové náklady sú nízke. Vďaka pokročilej technológii kompresora sú úspory energie ešte väčšie.

SYSTÉM DAIKIN ALTHERMA 3

KOMPAKTNÉ RIEŠENIE S PRÍPRAVOU TEPLEJ PITNEJ VODY
Ak hľadáte riešenie typu všetko v jednom, Daikin Altherma má odpoveď. Samostatne stojaca vnútorná jednotka kombinuje vykurovanie a chladenie s prípravou teplej pitnej vody. Obsahuje veľký zásobník s objemom 180 alebo 260 l, ktorého tepelná strata je o 50% menšia než pri štandardnom zásobníku. Inteligentné ovládanie ponúka funkciu časovania (zohrievanie zásobníka v určitom čase dňa) a funkciu opätovného ohrievania (automatické opätovné ohrievanie pri poklese teploty pod zadanú minimálnu teplotu)
INTUITÍVNE A SAMOVYSVETĽUJÚCE OVLÁDANIE
Prístup k používateľským nastaveniam získate cez veľký displej s intuitívnou a samovysvetľujúcou ponukou. Obsahujú časovače pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody. Tie zaručujú stabilné teploty v miestnosti pre vyšší komfort a správnu teplotu teplej pitnej vody pre vyššiu účinnosť. Podrobnejšie ponuky ponúkajú ďalšie informácie a ovládanie ako je rozšírené ovládanie riadenia energie.
Alternatívne môžete využiť zjednodušený displej, ktorý zobrazuje izbovú teplotu a umožňuje zmenu nastavenia teploty.
ÚSPORA ENERGIE
V závislosti od modelu a podmienok dodáva tepelné čerpadlo Daikin Altherma až do 5 kWh využiteľného tepla na každú kWh elektrickej energie, ktorú spotrebuje. To znamená, že približne 4/5 tepla sú zadarmo! To je veľmi dobrá investícia!
Image
Image
Image
Image

SYSTÉM PANASONIC AQUAREA

KOMERČNÉ RIEŠENIE AQUAREA
PRE DOSIAHNUTIE NAJVYŠŠÍCH ÚSPOR
Účinná tepelná čerpadla Panasonic mohou výrazně pomoci snížit spotřebu energie při vašem podnikání. Nejnovější vylepšení v technologii tepelných čerpadel vzduch-voda, včetně kompakních systémů s jednou jednotkou, dokáží poskytnout ideální řešení pro domácnosti a komerční aplikace. Nabízí úsporu prostoru, energeticky účinné vytápění a snadné přizpůsobení pro instalace v bytech, domech a komerčních prostorách. A u podniků, kde je produkováno teplo, například restaurací, může instalace systému tepelného čerpadla Aquarea také využít toto odpadní teplo k ještě dalšímu zvýšení energetické účinnosti.
„ZELENÉ“ VYSOKO ÚČINNÉ VYKUROVANIE
S NOVÝMI SYSTÉMMI TEPELNÝCH ČERPADIEL PANASONIC VZDUCH-VODA
Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea ponúka úspory až 80% úspory výdavkov za kúrenie v porovnaní s elektrickými kotlami. Napríklad systém Aquarea s výkonom 5 kW má COP 5,08. To je o 4,08 viac ako má bežný elektrický vykurovací systém, ktorý má maximálny COP 1. To sa rovná úspore vo výške 80 %*. Spotrebu je možné ďalej znížiť pripojením fotovoltaických solárnych panelov k systému Aquarea.
ÚSPORA ENERGIE
* Až 80% tepla vyrobeného tepelným čerpadlom je zadarmo, pretože pochádza z vonkajšieho vzduchu. Podmienky hodnotenia: Vykurovanie: Vnútorná teplota vzduchu: 20 ° C suchý teplomer / Vonkajšia teplota vzduchu: 7 ° C suchý teplomer / 6 ° C mokrý teplomer. Podmienky: Vstupná teplota vody: 30 °C Výstupná teplota vody: 35 °C.

PREČO TEPELNÉ ČERPADLO?  SYSTÉM SNAJVYŠŠOU ÚČINNOSŤOU

ZAUJAL VÁS VYKUROVACÍ SYSTÉM?

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky, prípadne sa s Vami stretneme. Stačí, ak nám pošlete správu pomocou kontaktného formulára a my sa Vám ozveme.

Návrh a realizáciu inteligentnej elektroinštalácie ponúkame po celom Slovensku.

MÁTE OTÁZKY? ZAVOLAJTE TERAZ:
+421 35 263 30 02

TechniCom, s.r.o.

Vnútorná Okružná 49
94501 Komárno
Slovensko

Tel.: 035-2633002
E-mail.: info@technicom.sk

Bankové spojenie:
Tatra banka a.s. - 2926846738/1100

IČO: 35955287
IČO DPH: SK2022060315